Dołącz do programu

Witamy w profesjonalnym programie lojalnościowym dla klientów branży motoryzacyjnej. Program IC Premia Cashdaje możliwość zdobywania punktów, które następnie przeliczane są na rabat, który można wykorzystać przy płatnościach za zamówienia we wszystkich placówkach Inter Cars SA.

Każdy klient zarejestrowany w Inter Cars SAmoże zostać członkiem programu. Aby otrzymać unikalną kartę potwierdzającą przynależność do programu IC Premia Cashnależy:

  1. Wydrukować i wypełnić formularz rejestracyjny.
  2. Formularz można przekazać przedstawicielowi handlowemu, oddać go bezpośrednio w dowolnej filii Inter Cars SA, bądź przesłać pocztą na poniższy adres:

Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o.

DZIAŁ DSB / Call Center – z dopiskiem Wniosek o wydanie karty IC Premia Cash

ul. Płowiecka 57

04-501 Warszawa

Po otrzymaniu wypełnionego formularza personalizujemy i drukujemy Państwakartę IC Premia Cash (MultiKarta) i wraz z instrukcją pierwszej aktywacji wysyłamy pocztą na wskazany we wniosku adres korespondencyjny.

Klientów, którzy są już członkami programu IC Premia Plusrównież prosimy o wypełnienie i przekazanie/przesłanie formularza o wydanie karty IC Premia Cash. Wszystkie aktywne punkty zgromadzone w dotychczasowym programie (IC Premia Plus) zostaną przepisane na konto IC Premia Cash i przeliczone na rabat do wykorzystania w kasach Inter Cars SA.

Kliknij, aby pobrać formularz